«Я хочу до Львова»

Тра 6, 2022

«Я хочу до Львова» – до дня міста у Львові презентували відеокліп на пісню.
Його зняли на Площі Ринок у Львові. У ролику взяли участь люди, які кожен день стоять на варті нашої країни, рятують життя та захищають мир та спокій – лікар, волонтер, рятувальник, власник бізнесу, військовослужбовець ЗСУ, а також водій трамваю, балерина та 4-річна дівчинка Афіна з Маріуполя. Вони зачитали рядки із вірша Андрія Панчишина «На площі Ринок».
Львівська обласна військова адміністрація, музичний лейбл MONOTON та артист OKS об’єдналися у колаборацію і представили спільний проєкт, що має на меті донести кожній родині, що після війни вони обов’язково повернуться до своїх рідних домівок та міст, які вони так люблять.
Це пісня про кожного з нас, про спогади, про емоції, які виникають у нас, коли ми знаходимось вдома. Ця пісня вкотре нагадує, що ми стали одним цілим народом, який бореться за свою країну, за свою історію, за свою націю.
Ми впевнені, що війна закінчиться, все відбудуємо, а люди повернуться додому. Проте завжди будемо пам’ятати, що нас об’єднувало увесь цей час.

Схожі новини

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Керівництво та колектив Вищого навчального закладу "Львівський медичний університет" щиро висловлюють свої глибокі співчуття завідувачу кафедри хірургічної...