Привітання ректорату з Днем знань

Sep 1, 2020

 Дорогі студенти , професорсько – викладацький склад та колектив Львівського медичного інституту!

Вітаємо Вас з початком нового та цікавого навчального року!

Щорічно ми бачимось з усіма Вами цього дня у стінах нашого закладу – знайомимось, ділимось ідеями на подальший рік, обговорюємо новини у галузі навчання та охорони здоров’я і радіємо з погожих осінніх днів гуляючи загадковими та красивими вулицями Львова. Проте 2020 рік особливий, він приніс у наш звичний розмовний манер такі слова як «пандемія», «карантин», «дистанційне навчання» та додав нових реалій життя, навчання та особистої безпеки.

В цих умовах ми раді чути та бачити Вас усіх здоровими, усміхненими та , особливо наших вступників, спраглими до нових знань та навичок.
Задля безпечного перебування та максимальної ефективності навчального процесу ми дотримуємось усіх необхідних заходів, аби зберегти Ваше здоров’я.

2020-2021 навчальний рік звичайно буде іншим – унікальним, незвичним, можливо з непрогнозованими змінами, проте наші завдання незмінні – виховувати та випускати студентів – медиків усіх факультетів високого, конкурентного рівня, які в будь яких світових умовах будуть відданими своїй професії, свідомими громадянами та у майбутньому наставниками для молодих поколінь.

Бажаємо Вам бути здоровими, натхненними до навчання та реалізації своїх планів, з миром та спокоєм на душі!

Схожі новини

З Днем стоматолога!

З Днем стоматолога!

Шановні колеги - стоматологи!   Вітаємо Вас з Вашим професійним святом! Бажаємо Вам професійних зростань та успіхів, щасливих усміхнених пацієнтів, які...

Подяка

Подяка

Від президії  Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності Пирогу Ігору Юрійовичу, завідувачу кафедри хімії Львівського медичного...