Привітання ректорату з Днем знань

Вер 1, 2020

 Дорогі студенти , професорсько – викладацький склад та колектив Львівського медичного інституту!

Вітаємо Вас з початком нового та цікавого навчального року!

Щорічно ми бачимось з усіма Вами цього дня у стінах нашого закладу – знайомимось, ділимось ідеями на подальший рік, обговорюємо новини у галузі навчання та охорони здоров’я і радіємо з погожих осінніх днів гуляючи загадковими та красивими вулицями Львова. Проте 2020 рік особливий, він приніс у наш звичний розмовний манер такі слова як «пандемія», «карантин», «дистанційне навчання» та додав нових реалій життя, навчання та особистої безпеки.

В цих умовах ми раді чути та бачити Вас усіх здоровими, усміхненими та , особливо наших вступників, спраглими до нових знань та навичок.
Задля безпечного перебування та максимальної ефективності навчального процесу ми дотримуємось усіх необхідних заходів, аби зберегти Ваше здоров’я.

2020-2021 навчальний рік звичайно буде іншим – унікальним, незвичним, можливо з непрогнозованими змінами, проте наші завдання незмінні – виховувати та випускати студентів – медиків усіх факультетів високого, конкурентного рівня, які в будь яких світових умовах будуть відданими своїй професії, свідомими громадянами та у майбутньому наставниками для молодих поколінь.

Бажаємо Вам бути здоровими, натхненними до навчання та реалізації своїх планів, з миром та спокоєм на душі!

Схожі новини

Вітаємо лікарів стоматологів – ортодонтів з їх професійним святом!

Вітаємо лікарів стоматологів – ортодонтів з їх професійним святом!

Вітаємо лікарів стоматологів - ортодонтів з їхнім професійним св'ятом!  Нехай усмішки ваших пацієнтів будуть шасливі та осяйні після завершення лікування!...