1-й всеукраїнський Конгрес Асоціації Студентів Стоматологів України

Nov 20, 2016

19-20 листопада 2016 р. відбувся 1-й всеукраїнський Конгрес Асоціації Студентів Стоматологів України в конференц-залі готелю Ramada Encore в м.Київ.
Організували конгрес Асоціація Студентів Стоматологів України, президент АСС Богдан Кушнір.
Учасниками конгресу стали студентки стоматологічного факультету ЛЬвівського медичного інституту Різун Марія (5 курс) та Паськевич Соломія (3 курс).
На конгресі студенти почули багато нової та цікавої інформації про сучасні тенденції в стоматології від заслужених лікарів, хороших спеціалістів та лекторів міжнародного рівня. Були висвітлені питання різних напрямків в стоматології а саме:
• художні та естетичні реставрації зубів.
• проходження і розпломбовування кореневих каналів під мікроскопом та 3D-пломбуванння кореневих каналів гарячою гутаперчею.
• протезування і виготовлення вінірів, цирконієвих коронок.
• професійна чистка зубів ультразвуком та содою Air flow.
• імплантація зубів.
• кісткове нарощенння та усі види пластики м`яких та твердих тканин.
• лікування ясен, пародонтиту та рецесії ясен.
Конгрес супроводжувався жвавим обговоренням доповідей і дискусією науковців, практикуючих лікарів, інтернів та студентів – медиків.
Студенти отримали багато вражень, позитивних емоцій, нової інформації та цікавих знайомств.
Щиро дякуємо нашому Генеральному директору Гайдучку Ігору Григоровичу за надану можливість відвідати 1-й всеукраїнський Конгрес АСС.

Схожі новини

Запрошення до участі у міжнародній конференції “Європейські цінності в українській освіті” із безкоштовною публікацією тез

Запрошення до участі у міжнародній конференції “Європейські цінності в українській освіті” із безкоштовною публікацією тез

Місія конференції: Цінності в дії: У часи, коли вирішується європейське майбутнє України, заклади освіти стають потужними агентами змін у напрямку вкорінення...