Навчальний процес

Головна   |   Навчальний процес  |   Інфо-центр

Підготовка до ЄДКІ

Етапи проведення ЄДКІ та компоненти кожного етапу визначені Постановою КМУ від 28 березня 2018 року № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я».

З початком навчального року розпочинається підготовка до складання ЄДКІ та Крок 2 як на кожному практичному занятті з винесених дисциплін, так і за узгодженим графіком претестувань, які проходять як дистанційно так і фактично за допомогою внутрішньої системи для тестового контролю MedicalQuiz. Студенти протягом усього часу мають у вільному доступі тестові заняття з відкритих ЦТ баз.

Основні зусилля кваліфікованих науково-педагогічних працівників факультету зорієнтовані на якісне забезпечення освітнього процесу необхідною науковою, навчальною та методичною літературою та дослідженням практичного спрямування.

Також для студентів проводяться пізнавально – навчальні екскурсії на сучасних фармацевтичних заводах , таких як «Галичфарм» та «Дарниця». Зокрема, у лютому  2020 студенти 2- го курсу інституту відвідали музейну експозицію фармацевтичного заводу «Галичфарм» «З досвідом у майбутнє» та ознайомились з лінією з виробництва інфузійних розчинів, дізнались про цикл фітохімічного виробництва та інші сфери діяльності заводу.  

Наші переваги

Розвиток

Ми ростемо щодня завдяки автономності приватного закладу

Студентоорієнтованість

Ми залучаємо студентів до обговорення освітнього процесу

Підготовка до підсумкової атестації

За узгодженим графіком претестувань, які проходять як дистанційно так і фактично за допомогою внутрішньої системи для тестового контролю

Якісна підготовка студентів

Сучасна матеріально-технічна база Університету

Практична орієнтованість

наявність навчально-виробничої аптеки, де майбутні фармацевти мають змогу здобути знання та вміння, відпрацювати практичні навички безпосередньо на робочому місці

Ріст викладачів

Наші викладачі – професіонали у галузі, які постійно підвищують свою кваліфікацію