Екскурсія в Наукову бібліотеку ЛНУ ім. Івана Франка для студентів фармацевтичного факультету

Лис 6, 2023

Екскурсія до Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка була захопливою та надзвичайно пізнавальною для студентів 1-го курсу фармацевтичного факультету Львівського медуніверситету.
Під час екскурсії студенти мали нагоду дізнатися багато цікавого про історію та багатий фонд цієї видатної бібліотеки. Заснована у далекому 1608 році, бібліотека має понад 3 мільйони видань у своєму фонді. Однак, що найцікавіше, ця бібліотека є сховищем численних унікальних видань та манускриптів.
Екскурсовод, пані Зоряна, розповіла про деякі видатні особистості та події, пов’язані з бібліотекою. Зокрема, в бібліотеці зберігаються видання, які належали Французькому кардиналові Мазаріні, Французькому королю Людвигу XV, а також польському королю Сигізмунду II та гетьману Івану Мазепі.
Ця екскурсія допомогла студентам не лише підкреслити важливість наукових ресурсів та бібліотек у вивченні фармацевтичних наук, але й поглибити своє розуміння історії та культурної спадщини Львова та України загалом.
Після пізнавальної екскурсії гарним листопадовим днем студенти прогулялися по чарівному місту Львову, де кожен куток має свою унікальну архітектуру та історію.

Схожі новини

«Латинські написи Львова» – екскурсія для студентів фармацевтичного факультету

«Латинські написи Львова» – екскурсія для студентів фармацевтичного факультету

Студенти І курсу фармацевтичного факультету ВПНЗ «Львівський медичний університет» не лише вивчають латинську фармацевтичну термінологію. Упродовж цікавої...

Екскурсія у головній лабораторії «Синево»

Екскурсія у головній лабораторії «Синево»

5 травня студенти 4 курсу фармацевтичного факультету, на чолі з Грицан Валентиною Ігорівною, асистентом кафедри фармацевтичної хімії, фармакогнозії і ботаніки...

Важливо! Про навчальний процес у Львівському медичному інституті

Важливо! Про навчальний процес у Львівському медичному інституті

Шановні учасники навчального процесу у Львівському медичному інституті! На основі рекомендацій Міністерства освіти і науки України  ( Лист МОН від 27.06.2022...