Науково-практична конференція «Family Medicine 2022», вхід вільний, дистанційно

Січ 26, 2022

Шановні лікарі!

Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній конференції «Family Medicine 2022», що відбудеться 10–11 лютого на платформі accemedin.com.

Під час заходу провідні експерти поділяться власним досвідом діагностики та лікування різноманітних захворювань у дорослих та дітей на первинній ланці, представлять результати нових актуальних досліджень.

Ви дізнаєтесь більше про діагностику, дифдіагностику та дієві алгоритми менеджменту пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної, ендокринної, імунної, дихальної, опорно-рухової та інших систем, яким будуть присвячені тематичні блоки.

Також експерти розглянуть окремі важливі питання з практики сімейного лікаря, як-от: хронічний больовий синдром, тривожні розлади, порушення сну, ожиріння та його типи, медикаментозне ураження печінки, втрата свідомості в пацієнта та деякі невідкладні стани, фармакотерапевтична активність лікарських засобів, вітамінотерапія, а також стратегія налагодження комплаєнсу, деякі юридичні та адміністративні питання.

Формат заходу: науково-практична конференція.

Захід входить до офіційного реєстру МОЗ України та сертифікований від імені НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Після успішного проходження тестування учасники конференції зможуть отримати сертифікат на 10 балів БПР.

Цільова авдиторія заходу: лікарі загальної практики — сімейної медицини, терапевти, педіатри (для видання сертифікатів після тестування).

Лікарів-практиків інших спеціальностей також запрошуємо як слухачів!


Щоб отримати безоплатний доступ до тестування на 10 балів БПР, вам необхідно:

1. Зареєструватися на конференцію до 23:59 9 лютого 2022 року
2. Підтвердити власну присутність під час проведення конференції
3. Бути присутнім на прямій трансляції та переглянути не менш як 60% відеоматеріалів конференції, знаходячись на платформі (перегляди через YouTube не зараховуються).

Тестування з’явиться на платформі «Аксемедін» (у розділі “Навчальні курси”) упродовж 10–12 робочих днів після завершення заходу.


Реєструйтесь вже сьогодні й до зустрічі на конференції!

Дякуємо, що ви з нами!

За матеріалами accemedin.com

Схожі новини

Від ідеї до реалізації: Львівський молодіжний центр організовує навчання з проєктного менеджменту

Від ідеї до реалізації: Львівський молодіжний центр організовує навчання з проєктного менеджменту

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр» спільно з партнерами Awesome Ottawa 18 березня навчатимуть молодь...

Серія онлайн-вебінарів «Управлінню можливими хімічними небезпеками в Україні»

Серія онлайн-вебінарів «Управлінню можливими хімічними небезпеками в Україні»

ВООЗ в Україні запрошує медичних працівників приєднатися до серії вебінарів, присвячених «Управлінню можливими хімічними небезпеками в Україні». Перший...