Фармацевтичний факультет

Заочна форма навчання 

Головна   |   Навчальний процес  |   Інфо-центр

Декан факультету

Пиндус Володимир Богданович

кандидат медичних наук, доцент

Навчальний процес за заочною формою навчання проходить під час сесій. У міжсесійний період студентами виконуються позааудиторні самостійні роботи, індивідуальні контрольні завдання з засвоєнням навчального матеріалу.

Потужний кадровий потенціал факультету, сучасне інформаційне та матеріально-технічне забезпечення педагогічного процесу, наукової та  фармацевтичної діяльності дають змогу досягти високого рівня підготовки студентів.

вул. Патона, 32
2 поверх, 204 кабінет
79040, м. Львів
0676704038

Хто ми?

Існування заочної (дистанційної) форми навчання є особливістю фармацевтичного факультету, що дає змогу здобути вищу освіту тим, хто працює за напрямком майбутньої спеціальності, або вже отримав освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, бакалавра і бажає здобути одночасно кілька спеціальностей.

Наша історія

Підготовка фахівців на фармацевтичному факультеті (заочна форма навчання) здійснюється з 2005 року, за спеціальністю 7.12020101 Фармація (спеціаліст); з 2016 р. за спеціальністю 226 – «Фармація, промислова фармація» (магістр).

У 2010 році відбувся перший випуск студентів  фармацевтичного факультету (заочної форми навчання), а загальна кількість студентів випускників з 2010 по 2020 рік складає 620 осіб. На факультеті навчається близько 500 студентів.

Відгуки про нас

” Вступила до медичного інституту по відгуках та рекомендаціях своєї подруги, яка теж тут навчалася, і я не помилилася з своїм вибором.
Я зрозуміла, що тут я зможу отримати якісну освіту від дійсно професійних та кваліфікованих викладачів, тому що інститут має великий плюс – це викладацький колектив.
Я особисто задоволена своїм вибором. Всім рекомендую Львівський медичний інститут!”

Слава Вікторія Михайлівна, фармацевтична компанія Macleods

” Завдяки хорошій базі, завершила  навчання з відзнакою та змогла отримати гарну посаду.   За весь період свого навчання, я цілком  задоволена своїм вибором ВНЗ. Тут працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди готові дати пораду, заохочують до навчання і  допомагають розвиватись у професійному житті.
Багато можливостей для студентів, щоб стати лідерами в галузі охорони здоров’я. Рекомендую! 

Шептицька Віра Андріївна, регіональний менеджер компанії ZO SKIN HEALTH Західного регіону

“Якщо проаналізувати мої роки, проведені у вищому навчальному закладі, то я можу стверджувати, що пишаюсь своїм вибором. Львівський Медичний інститут давно став для мене рідним! Викладачі – приємні, позитивні, освідчені, завжди йдуть назустріч студентам, а сама атмосфера інституту дозволяє зануритись в далеке минуле і вивчати науку наших попередників.  Всім, хто ще не визначився з вибором ВУЗу, раджу цей інститут, саме в цих стінах народжуються справжні професіонали своєї справи.”

Стружак Кароліна, власник та керівник мережі аптек «Лавка-Здоров’я» 

Новини

Про початок та особливості освітнього процесуу 2023 – 2024 навчальному роціу Львівському медичному університеті

Про початок та особливості освітнього процесуу 2023 – 2024 навчальному роціу Львівському медичному університеті

1.Розпочати освітній процес денної форми навчання у 2023 - 2024 н.р. з04.09.23 р. (онлайн), у зв’язку з начиткою лекцій. З 01.10.2023 р....

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Шановна адміністраціє, викладачі та випускники - запрошуємо вас на урочисту подію, яка присвячена врученню дипломів випускникам медичного та стоматологічного...

Отримано ліцензію на право провадження освітньої діяльності за спеціальністю 225 Медична психологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Отримано ліцензію на право провадження освітньої діяльності за спеціальністю 225 Медична психологія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Професійна кваліфікація – лікар- психолог (конкурсний бал – 100 і вище); Спеціальність «Медична психологія» належить до однієї з лікарських спеціальностей, а...