Фармацевтичний факультет

Заочна форма навчання 

Головна   |   Навчальний процес  |   Інфо-центр

Декан факультету

Соронович Ігор Іванович

кандидат фармацевтичних наук, доцент, завідувач
кафедри фармацевтичної хімії, фармакогнозії і ботаніки з ресурсознавством лікарських рослин. Відмінник охорони здоров`я, нагороджений орденом «За розбудову освіти».

Хто ми?

Існування заочної (дистанційної) форми навчання є особливістю фармацевтичного факультету, що дає змогу здобути вищу освіту тим, хто працює за напрямком майбутньої спеціальності, або вже отримав освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, бакалавра і бажає здобути одночасно кілька спеціальностей.

Наша історія

Підготовка фахівців на фармацевтичному факультеті (заочна форма навчання) здійснюється з 2005 року, за спеціальністю 7.12020101 Фармація (спеціаліст); з 2016 р. за спеціальністю 226 – «Фармація, промислова фармація» (магістр).

У 2010 році відбувся перший випуск студентів  фармацевтичного факультету (заочної форми навчання), а загальна кількість студентів випускників з 2010 по 2020 рік складає 620 осіб. На факультеті навчається близько 500 студентів.

Відгуки про нас

” Вступила до медичного інституту по відгуках та рекомендаціях своєї подруги, яка теж тут навчалася, і я не помилилася з своїм вибором.
Я зрозуміла, що тут я зможу отримати якісну освіту від дійсно професійних та кваліфікованих викладачів, тому що інститут має великий плюс – це викладацький колектив.
Я особисто задоволена своїм вибором. Всім рекомендую Львівський медичний інститут!”

Слава Вікторія Михайлівна, фармацевтична компанія Macleods

” Завдяки хорошій базі, завершила  навчання з відзнакою та змогла отримати гарну посаду.   За весь період свого навчання, я цілком  задоволена своїм вибором ВНЗ. Тут працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди готові дати пораду, заохочують до навчання і  допомагають розвиватись у професійному житті.
Багато можливостей для студентів, щоб стати лідерами в галузі охорони здоров’я. Рекомендую! 

Шептицька Віра Андріївна, регіональний менеджер компанії ZO SKIN HEALTH Західного регіону

“Якщо проаналізувати мої роки, проведені у вищому навчальному закладі, то я можу стверджувати, що пишаюсь своїм вибором. Львівський Медичний інститут давно став для мене рідним! Викладачі – приємні, позитивні, освідчені, завжди йдуть назустріч студентам, а сама атмосфера інституту дозволяє зануритись в далеке минуле і вивчати науку наших попередників.  Всім, хто ще не визначився з вибором ВУЗу, раджу цей інститут, саме в цих стінах народжуються справжні професіонали своєї справи.”

Стружак Кароліна, власник та керівник мережі аптек «Лавка-Здоров’я» 

Новини

Новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність» від ресурсу “ОсвітАналітика”

Новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність» від ресурсу “ОсвітАналітика”

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим. Цей випуск...

вул. Патона, 32
2 поверх, 204 кабінет
79040, м. Львів
0676704038