Фармацевтичний факультет

Декан факультету

Пиндус Володимир Богданович

кандидат медичних наук, доцент

Навчальний процес за заочною формою навчання проходить під час сесій. У міжсесійний період студентами виконуються позааудиторні самостійні роботи, індивідуальні контрольні завдання з засвоєнням навчального матеріалу.

Потужний кадровий потенціал факультету, сучасне інформаційне та матеріально-технічне забезпечення педагогічного процесу, наукової та  фармацевтичної діяльності дають змогу досягти високого рівня підготовки студентів.

вул. Патона, 32
2 поверх, 204 кабінет
79040, м. Львів
0676704038

Хто ми?

Існування заочної (дистанційної) форми навчання є особливістю фармацевтичного факультету, що дає змогу здобути вищу освіту тим, хто працює за напрямком майбутньої спеціальності, або вже отримав освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, бакалавра і бажає здобути одночасно кілька спеціальностей.

Наша історія

Підготовка фахівців на фармацевтичному факультеті (заочна форма навчання) здійснюється з 2005 року, за спеціальністю 7.12020101 Фармація (спеціаліст); з 2016 р. за спеціальністю 226 – «Фармація, промислова фармація» (магістр).

У 2010 році відбувся перший випуск студентів  фармацевтичного факультету (заочної форми навчання), а загальна кількість студентів випускників з 2010 по 2020 рік складає 620 осіб. На факультеті навчається близько 500 студентів.

Відгуки про нас

” Вступила до медичного інституту по відгуках та рекомендаціях своєї подруги, яка теж тут навчалася, і я не помилилася з своїм вибором.
Я зрозуміла, що тут я зможу отримати якісну освіту від дійсно професійних та кваліфікованих викладачів, тому що інститут має великий плюс – це викладацький колектив.
Я особисто задоволена своїм вибором. Всім рекомендую Львівський медичний інститут!”

Слава Вікторія Михайлівна, фармацевтична компанія Macleods

” Завдяки хорошій базі, завершила  навчання з відзнакою та змогла отримати гарну посаду.   За весь період свого навчання, я цілком  задоволена своїм вибором ВНЗ. Тут працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди готові дати пораду, заохочують до навчання і  допомагають розвиватись у професійному житті.
Багато можливостей для студентів, щоб стати лідерами в галузі охорони здоров’я. Рекомендую! 

Шептицька Віра Андріївна, регіональний менеджер компанії ZO SKIN HEALTH Західного регіону

“Якщо проаналізувати мої роки, проведені у вищому навчальному закладі, то я можу стверджувати, що пишаюсь своїм вибором. Львівський Медичний інститут давно став для мене рідним! Викладачі – приємні, позитивні, освідчені, завжди йдуть назустріч студентам, а сама атмосфера інституту дозволяє зануритись в далеке минуле і вивчати науку наших попередників.  Всім, хто ще не визначився з вибором ВУЗу, раджу цей інститут, саме в цих стінах народжуються справжні професіонали своєї справи.”

Стружак Кароліна, власник та керівник мережі аптек «Лавка-Здоров’я» 

Новини

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Керівництво та колектив Вищого навчального закладу "Львівський медичний університет" щиро висловлюють свої глибокі співчуття завідувачу кафедри хірургічної...