Допомога від ЛМІ та італійського гуманітарного Фонду Hope Onlus для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит

Тра 5, 2022

Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит

Вагоме медичне обладнання для нашої лікарні – відкрита реанімаційна система для немовлят, ультразвуковий апарат, ліжка та монітори у відділення інтенсивної терапії, двофазні дефібрилятори, розхідні матеріали та медикаменти тощо.

За все це щиро дякуємо Центру з прийому та розподілу гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ, підрозділів територіальної оборони та громадян і інших осіб, що потребують допомоги при Львівський медичний інститут, який отримав медичне нове обладнання та медикаменти від Італійського гуманітарного Фонду Hope Onlus.🙏 Дякуємо народу Італії!
Зокрема, щиро вдячні генеральному директору ЛМІ Ігору Гайдучку, голові Комісії Центру з прийому гуманітарної допомоги Любомиру Фурдичко, ректору Михайлу Регеді, проректору Мар’яні Регеді-Фурдичко, волонтеру Назару Луковичу.
Допомога у лікуванні наших дітей є безцінною.🤝

Схожі новини

Налагодження співпраці з Проєктним офісом Національного університету «Львівська політехніка»

Налагодження співпраці з Проєктним офісом Національного університету «Львівська політехніка»

У головному корпусі Львівського медичного інституту ми провели вже 5-у зустріч з Керівником « Проєктного офісу» Львівська політехніка" - к.т. наук, доцентом...