Запрошення на XIX Мультидисциплінарну науково-практичну конференцію «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, загальна, судова та клінічна фармація, фармакотерапія розладів здоров’я»

Чер 2, 2022

Організаційний комітет запрошує  прийняти участь у роботі XIX мультидисциплінарної науково-практичної конференції «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, загальна, судова та клінічна фармація, фармакотерапія розладів здоров’я» в умовах коронавірусної пандемії, яка відбудеться 17-18-19 листопада 2022 р. на базі ТзОВ «Львівський медичний інститут» та його структурних підрозділах (рішення Вченої Ради ТзОВ «Львівський медичний інститут»  від 30.08.2021, протокол № 1, наказ генерального директора ТзОВ «Львівський медичний інститут» від 08.09.2021 № 194/1-н) за участю кафедри медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації Харківської медичної академії післядипломної освіти /ХМАПО/ (рішення Вченої Ради ХМАПО від 30.06.2021 протокол № 6) на основі реєстру (реєстраційне посвідчення № 656 (ХМАПО) № 665 (ЛМУ) від 29.11.2021 р. узгодженому в НАМН України та затвердженому МОЗ України ДО «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація»).

Схожі новини

Лекція про алергію для студентів ОПП “Терапія та реабілітація”, “Медицина”

Лекція про алергію для студентів ОПП “Терапія та реабілітація”, “Медицина”

13 листопада 2023 р. , відбулася надзвичайно цікава та інформативна лекція про алергію від д. мед. н., професора кафедри клінічної імунології та алергології...

Запрошуємо на XІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні тенденції розвитку освіти й науки: проблеми та перспективи»

Запрошуємо на XІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні тенденції розвитку освіти й науки: проблеми та...