Кафедра хірургії №1

завідувач кафедри

Попович Василь Іванович

доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії №1 Львівського медичного університету, експерт МОЗ України за напрямом Отолариногологія. Дитяча отоларингологія. Сурдологія
Член Міжнародної академії Оториноларингології, член Міжнародної академії авторських наукових відкриттів, член Європейського ринологічного товариства.
В 2019 році Василь Іванович увійшов у четвірку найкращих медиків-науковців серед номінантів ордену «Святого Пантелеймона» в номінації «Новатор охорони здоров’я». Завдяки його дослідженням був створений новітній метод діагностики та лікування хронічного риносинуситу з назальним поліпозом. Він успішно поєднує практичну і наукову діяльність, впроваджує сучасні протоколи діагностики та лікування ЛОР-захворювань, є автором і співавтором понад 400 наукових публікацій, у тому числі 2 наукових відкриттів, 12 винаходів, 9 методичних рекомендацій (двоє видані в Євросоюзі), семи монографій та 21 навчальних посібників.
З 2001 року, Василь Іванович є завідувачем курсу оториноларингології в Івано-Франковському національному медичному університеті, який згодом реорганізований в єдину в Україні та країнах СНД кафедру отоларингології з курсом хірургії голови та шиї, з 2014 року – головний спеціаліст МОЗ України,а з 2017 року — член експертної групи Міністерства охорони здоров’я України за напрямом «Отоларингологія. Дитяча отоларингологія. Сурдологія». З 2023 року – завідувач кафедри хірургії №1 Львівського медичного університету.
Окрім того, Василь Іванович – засновник «Школи доказової медицини» – унікального проекту, що зібрав більше 25 000 прихильників, який функціонує вже 5 років. Завдяки якому лікарі країни мають можливість вдосконалити свої знання, дізнатися про новітні підходи до діагностики та лікування, тримати руку на пульсі останніх подій у медичній спільноті.
За внесок у розвиток медицини професор нагороджений низкою міжнародних та державних наукових нагород.

 

Положення про кафедру

Професорсько-викладацький склад кафедри:

 

Попович Василь Іванович – завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор

Галун Микола Михайлович – кандидат медичних наук, доцент

Кордонець Ірина Гаврилівна – кандидат медичних наук, доцент

Мельников Аркадій Васильович – кандидат медичний наук, доцент

Серафин Юрій Ярославович – кандидат медичних наук, доцент

Цимар Андрій Васильович – кандидат медичних наук, доцент

Івасівка Христина Петрівна – кандидат медичних наук, асистент

Рацин Іван Михайлович – кандидат медичних наук, асистент

Онутчак Адріан Васильович – асистент

Півень Олег Іванович – асистент

Контакти

 

 

Перелік дисциплін
 • Анестезіологія та інтенсивна терапія
 • Нейрохірургія
 • Неврологія та нейрохірургія
 • Ортопедія та травматологія
 • Оториноларингологія
 • Офтальмологія
 • Травматологія та ортопедія
 • Урологія
 • Курс за вибором (Деонтологія в медицині)
 • Курс за вибором (Сучасні питання клінічної анатомії в оториноларингології)
 • Курс за вибором (Анестезіологія та інтенсивна терапія)
 • Курс за вибором (Перша медична допомога)
Наукова робота

Основними напрямками наукової діяльності кафедри є :

Виховна робота

Студенти медичного факультету знають, що навчання – це не лише теорія, але й практика, і тому вони вдячні за можливість навчатися та набувати практичні навички та досвід у медико-косметологічному центрі “Зозулька fest”.
Під час пар в цьому сучасному центрі студенти можливість ознайомитися з роботою досвідчених лікарів у сфері хірургії, дерматології та косметології, а також вивчати сучасні методи і технології, які допомагають нашим клієнтам відновити красу та здоров’я шкіри.
Вони беруть участь у проведенні процедур, вивчають догляд за шкірою обличчя та тіла, а також навчаються вирішувати конкретні косметологічні проблеми наших пацієнтів. Весь цей досвід надзвичайно важливий для майбутніх лікарів, і вони завжди готові віддати свій час та енергію, щоб стати професіоналами у своїй сфері.

Інформаційний центр кафедри

t

Методичне забезпечення

l

Графіки відпрацювань

Підсумкові контролі

e

Тематичні плани

Робочі навчальні програми ОК

i

Силабуси дисциплін ОК

Робочі навчальні програми ВК

i

Силабуси дисциплін ВК

Видавництво

Скринька довіри

Врегулювання конфліктів

Академічна доброчесність

Школа педагогічної майстерності

Новини

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті кандидата хімічних наук, асистента кафедри фізико-хімічних дисциплін Алли Олексіївни Леми

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті кандидата хімічних наук, асистента кафедри фізико-хімічних дисциплін Алли Олексіївни Леми...