Корисні посилання

Будь на хвилі сучасних досліджень тут і зараз!

Бази даних

Google books Бібліотека Google містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення

Google Scholar Повнотекстовий пошук в мережі інтернет наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

PubMed Бібліографічні бази даних Національної медичної бібліотеки (США) та Національного інституту здоров’я (США), що охоплюють різні медичні дисципліни.

SpringerOpen Проект видавництва Springer, який публікує та надає безкоштовний доступ до понад 200 наукових рецензованих журналів та понад 40 книжок в галузі природничих наук та медицини.

Medknow Найбільший видавець журналів відкритого доступу в галузі медицини – проект глобального видавця Wolters Kluwer Health. Публікує та надає вільний доступ до більше 350 рецензованих журналів.

Acronym Finder    Найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх значень.

BioMed Central   База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar.

Bookshelf База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), що представляє книжки з біомедицини.

Cambridge University Press  База даних охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших.

ClinVar Search database База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), яка надає публічний доступ до матеріалів, що містять інформацію про взаємозв’язок між клінічними проявами захворювань та фенотипами людини.

Directory of Open Access Journals (DOAJ) Директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до близько 9000 повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами.

EBSCO – AHFS Consumer Medication Information Авторитетне джерело та визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS), ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби.

eMPendium Електронна версія компендіума «Внутрішні хвороби» відомого польського терапевта Анджея Щеклика – доказова медична база даних із внутрішніх хвороб, портал для лікарів.

Free Medical Journals Каталог журналів відкритого доступу з медицини. Понад 5 000 назв журналів можуть бути відібрані за предметною категорією, за імпакт-фактором, за мовою (англійською, французькою, іспанською, португальською, німецькою, турецькою та ін), за алфавітом, за періодом ембарго (доступ до повного тексту) тощо.

FreeFullPDF Пошукова система електронних ресурсів в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Надає вільний доступ до наукових журналів, дисертацій, плакатів і патентів.

Журнали

Українські

Журнали бідкритого доступу (перелік)

Закордонні

BioMed Central База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритогодоступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor.

ABC Chemistry Каталог безкоштовних повнотекстових журналів з хімії різних видавництв (як постійно, так і тимчасово доступних), англійською та російською мовами.

BMJ Publishing Group  Вільний доступ до бібліографічних описів та рефератів статей з близько 30 журналів з медицини та суміжних галузей видавництва BMJ Publishing Group.

The Journal of the American Medical Association (JAMA) Один з провідних медичних журналів у світі.

Медичні бібліотеки

Національна наукова медична бібілотека України  це найбільша колекція медичних видань в країні (понад 1 млн 600 тис.)

Наукова бібліотека ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО

Комунальний заклад «ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА НАУКОВА МЕДИЧНА БІБЛІОТЕКА»

Наукова медична бібліотека Державної установи «ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ТА ГІГІЄНИ Міністерства охорони здоров’я України»

Наукова медична бібліотека Державної установи «ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ КРОВІ ТА ТРАНСФУЗІЙНОЇ МЕДИЦИНИ Національної Академії медичних наук України»