Матеріально технічне забезпечення

Навчальний корпус на вулиці Патона

Навчальний корпус за адресою: вул.Патона, 32 вміщує 30 оформлених навчальних кабінетів та аудиторій, має 1 комп’ютерний кабінет , 4 приміщення для науково-педагогічних працівників, 12 службових приміщень та 1 актовий зал.

Крім того,заняття спортом проходять у відповідно оснащеному спортивно-тренажерному залі.

Навчальна аудиторія для майбутніх провізорів

Корпус за адресою: вул.Патона, 22-А має 33 приміщення для занять студентів – лекційні аудиторії, кабінети, а також 6 лабораторій – хімічні та зуботехнічні ,1 комп’ютерний кабінет, 4 приміщення для науково- педагогічних працівників і 3 службових приміщення. Для забезпечення гарячого харчування є їдальня з буфетом.

Навчальний корпус на вулиці Поліщука

У навчальному корпусі за адресою: вул.Поліщука,76 розміщено 37 відповідно оформлених навчальних кабінетів та аудиторій, 2 хімічні та 1 зуботехнічна лабораторія, 2 комп’ютерних кабінети, викладацька, бібліотека з читальним залом,10 службових приміщень.
Для дотримання режиму харчування є їдальня з буфетом та трьома обідніми залами. Стан здоров’я студентів, викладачів та співробітників конролює медичний пункт. Заняття з фізичної культури проходять на спортивному майданчику, де студенти проводять у теплу пору року свій вільний час.