Медичний факультет

Головна   |   Навчальний процес  |   Інфо-центр

Декан факультету

Ковалишин Орися Анатоліївна

кандидат медичних наук, доцент

Лікар акушер-гінеколог 1 категорії. Завідувач кафедри хірургії . В 2017 році нагороджена орденом “За розбудову освіти”. Голова осередку “ЛМІ” УЛТ у Львові.

Член Всеукраїнської Громадської Організації  “Наукове Товариство Анатомів, Гістологів, Ембріологів та Топографоанатомів України”

Автор понад 65 наукових та навчально – методичних праць,співавтор ряду наукових публікацій у періодичних виданнях включених до наукометричних баз Scopus, 2 книг, 3 статті на професійну тематику у газеті “Народне здоров’я”.

Загальний науково-педагогічний стаж складає 17 років. Лікарський стаж – 18 років. Загальний медичний стаж –24 роки .

Хто ми?

На медичному факультеті проводять підготовку лікарів , які після закінчення навчання присвоюють кваліфікацію фахівця освітньо-кваліфікованого рівня магістр – медицини та бакалавр фізичної терапії, ерготерапії

На факультеті сворюються всі необхідні умови для досягнення основної мети – підготовки висококваліфікованих лікарів та фізичних терапевтів. Навчальні групи формуються з 8-12   студентів,що дає можливість індивідуалізувати навчальний процес. Викладачі факультету прагнуть до того, щоб кожен випускник в повному обсязі опанував професійні навички і новітні методи лікування хворих.

 

Наша історія

Медичний факультет заснований у 2004 році.

Підготовку фахівців на медичному факультеті Львівського медичного інституту проводять за фаховим спрямуванням «Медицина», термін навчання 6 років,  а у 2020 році відбувся перший набір студентів за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», термін навчання 4 роки.

Навчання майбутніх медичних працівників здійснюється на інноваційній основі із залученням найбільш кваліфікованих фахівців у галузі медицини. Навчальний процес  відбувається під керівництвом досвідчених  професорів, доцентів , докторів і кандидатів наук. Основною метою  роботи факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців для системи охорони здоров’я України .

Відгуки про нас

Навчання пройдено на хорошому рівні, високоякісі практичні і теоретичні заняття Стоматологічний факультет випустив не один десяток хороших спеціалістів. Хоч ЛМІ не має столітньої історії, але зібрав дуже важливий елемент згуртовану команду спеціалістів, де всі знаходяться на своєму місці, та завжди готові допомогти.

Орос Михайло, “VIP сімейна стоматологія”, лікар – стоматолог

Дуже задоволений навчальним процесом, колектив викладачів-професіоналів поміг отримати максимальний рівень практичних навичок і теоретичних знань для подальшої роботи лікарем стоматологом.

Бородач Назар, Poprad. Клініка Orthorem s.r.o., лікар – стоматолог

З теплотою згадую навчання на стоматологічному факультеті ЛМІ! Висококваліфіковані і в міру вимогливі викладачі , які намагались донести інформацію кожному студенту.Отримані знання допомагають мені в моїй роботі і зараз.

Косован Анна, NDT practice, м.Львів

Новини

До уваги абітурієнтів! Додатковий прийом для вступників на основі диплому бакалавра!

До уваги абітурієнтів! Додатковий прийом для вступників на основі диплому бакалавра!

У зв’язку з проведенням спеціально організованої сесії ЄВІ (11 вересня 2021 року) Львівський медичний інститут оголошує додатковий прийом документів для...

 вул. Патона, 32
79040, м. Львів
0676735564
0503159715