Медичний факультет

Головна   |   Навчальний процес  |   Інфо-центр

Декан факультету

Ковалишин Орися Анатоліївна

кандидат медичних наук, доцент

Лікар акушер-гінеколог 1 категорії. Завідувач кафедри хірургії . В 2017 році нагороджена орденом “За розбудову освіти”. Голова осередку “ЛМІ” УЛТ у Львові.

Член Всеукраїнської Громадської Організації  “Наукове Товариство Анатомів, Гістологів, Ембріологів та Топографоанатомів України”

Автор понад 65 наукових та навчально – методичних праць,співавтор ряду наукових публікацій у періодичних виданнях включених до наукометричних баз Scopus, 2 книг, 3 статті на професійну тематику у газеті “Народне здоров’я”.

Загальний науково-педагогічний стаж складає 17 років. Лікарський стаж – 18 років. Загальний медичний стаж –24 роки .

Хто ми?

На медичному факультеті проводять підготовку лікарів , які після закінчення навчання присвоюють кваліфікацію фахівця освітньо-кваліфікованого рівня магістр – медицини та бакалавр фізичної терапії, ерготерапії

На факультеті сворюються всі необхідні умови для досягнення основної мети – підготовки висококваліфікованих лікарів та фізичних терапевтів. Навчальні групи формуються з 8-12   студентів,що дає можливість індивідуалізувати навчальний процес. Викладачі факультету прагнуть до того, щоб кожен випускник в повному обсязі опанував професійні навички і новітні методи лікування хворих.

 

Наша історія

Медичний факультет заснований у 2004 році.

Підготовку фахівців на медичному факультеті Львівського медичного інституту проводять за фаховим спрямуванням «Медицина», термін навчання 6 років.

Навчання майбутніх медичних працівників здійснюється на інноваційній основі із залученням найбільш кваліфікованих фахівців у галузі медицини. Навчальний процес  відбувається під керівництвом досвідчених  професорів, доцентів , докторів і кандидатів наук. Основною метою  роботи факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців для системи охорони здоров’я України .

Новини

 вул. Патона, 32
79040, м. Львів
0676735564
0503159715