Освітня програма 222 Медицина

Підготовка до ЄДКІ та Кроку 2

З початком навчального року на медичному факультеті розпочинається підготовка до складання ЄДКІ та Крок 2.

ЄДКІ – єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я».

Етапи проведення ЄДКІ та компоненти кожного етапу визначені Постановою КМУ від 28 березня 2018 року № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я».

«Крок 2.Медицина»- державний ліцензійний іспит, який вимірює показники якості загальної лікарської підготовки- фахові компоненти повної вищої освіти і визначає рівень професійної компетентності, необхідний для присвоєння освітньо- кваліфікаційного рівня – магістр медицини.

Практична підготовка

З метою наближення до практичної медицини в освітній процес залучено, досвідчених науково – педагогічних працівників, які мають досвід практичної діяльності різних галузей,  на базах державних, комунальних та приватних лікувально-профілактичних установ Львова. Ми цінуємо та використовуємо досвід лікарів професіоналів – практиків, експертів у галузі медицини та фармацевтики задля щоденного ефективного навчання майбутніх медиків!

Портфоліо викладачів профільних кафедр спеціальності 222 Медицина

Умови вступу

Профіль освітньо-професійної програми 222 Медицина

i

Освітньо-професійна програма 222 Медицина 2016 рік

i

Освітньо-професійна програма 222 Медицина 2019 рік

i

Освітньо-професійна програма 222 Медицина 2022 рік

i

Освітньо-професійна програма 222 Медицина 2023 рік

Відгуки випускників про освітню програму 222 Медицина

Відгуки академічної спільноти про освітню програму 222 Медицина

Відгуки роботодавців про освітню програму 222 Медицина

Запрошуємо приєднатися до обговорення проекту нової освітньо -професійної програми 222 Медицина

Чому ВПНЗ “Львівський медичний університет”?

Міжнародна співпраця

Завдяки укладеним угодам наші студенти мають можливість проходити навчальні та виробничі практики у закордонних госпіталях та інших медичних установах.

Постійний науковий розвиток

До проведення наукових досліджень у закладі вищої освіти залучаються штатні викладачі, науковці і студенти, працівники інших організацій. 

Адаптований навчальний процес

Ми підтримуємо сучасні інформаційні технології , поруч з класичними методиками, даючи можливість кожному знайти потрібну для себе інформацію, продовжувати своє навчання як в умовах дистанційного навчання, так і офлайн.

Вдосконалення матеріально - технічної бази щороку

Ми працюємо над тим, аби щодня наші студенти відпрацьовували навички та вміння у достойних умовах та мали безліч можливостей під час навчального процесу.

Львівський медичний інститут з 2005 р. приймає участь в престижних міжнародних освітніх виставках та форумах.

Участь в таких виставках допомагає налагодженню тісної співпраці з українськими та закордонними партнерами, підвищує якість освіти за рахунок обміну освітніми технологіями.

Спілкування з професіоналами своєї справи

Професорсько – викладацький склад нашого закладу професійно та якісно знаходить підхід до кожного студента та допомагає з легкістю і впевненістю пройти увесь навчальний шлях.

Контакти

Напишіть нам

Як нас знайти

вул. В.Поліщука, 76
79018, м. Львів

Приймальня ректора:

(032) 239-37-06
(032) 239-37-05

Приймальня ректора (моб.):

(067) 673-55-64
(050) 315-97-15