Світлій пам’яті Сороновича Ігора Івановича

Січ 23, 2023

Сьогодні, 23 січня 2023 року, на 74-му році пішов із життя декан фармацевтичного факультету заочної форми навчання, завідувач кафедри фармацевтичної хімії, фармакогнозії і ботаніки з ресурствознавством лікарських рослин, кандидат фармацевтичних наук, доцент СОРОНОВИЧ ІГОР ІВАНОВИЧ.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Ігор Іванович присвятив себе освіті, був незрівнянним прикладом для молодого покоління.

Нехай добрий, світлий спомин про Ігора Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
У нашій пам’яті Ігор Іванович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Ми не взмозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне. Хай земля йому буде пухом.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю.

Схожі новини

Раді повідомити, що у ВПНЗ «Львівський медичний університет»  створено факультет післядипломної освіти.

Шановні колеги! Раді повідомити, що у ВПНЗ «Львівський медичний університет»  створенофакультет післядипломної освіти. Від тепер в стінах нашого закладу Ви...

Запрошуємо на XІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні тенденції розвитку освіти й науки: проблеми та перспективи»

Запрошуємо на XІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні тенденції розвитку освіти й науки: проблеми та...