Щорічний міжнародний форум міжсекторальної взаємодії лікарів «Метаболічний синдром: мультидисциплінарний аналіз | Metabolic syndrome: multidisciplinary analysis»

Гру 7, 2021

Вже 9-10 грудня, о 10:00 відбудеться надзвичайно важлива подія для усієї медичної спільноти України!

Запрошуємо на Щорічний міжнародний форум міжсекторальної взаємодії лікарів «Метаболічний синдром: мультидисциплінарний аналіз | Metabolic syndrome: multidisciplinary analysis»!

Форум пройде з 9 по 10 грудня в режимі онлайн на платформі «Аксемедін». На вас чекають доповіді від провідних експертів з найрізноманітніших галузей медицини.


Ви дізнаєтесь більше про скринінг, діагностику та лікування пацієнтів дорослого та дитячого віку з метаболічним синдромом та пов’язаними з ним станами, сучасні критерії та рекомендації щодо встановлення діагнозу метаболічного синдрому, питання лабораторної діагностики та обстеження пацієнтів дорослого та дитячого віку, аналіз спектру порушень в організмі у пацієнтів із МС, розбір клінічних випадків, менеджмент пацієнтів із цукровим діабетом та предіабетом, сучасні рекомендації щодо корекції дисліпідемії, особливості ведення пацієнтів з артеріальною гіпертензією та ІХС, питання модифікації способу життя та медикаментозної терапії пацієнтів із МС.

Захід буде цікавим для ендокринологів, дитячих ендокринологів, кардіологів, сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, хірургів, неврологів, гастроентерологів, дієтологів, гінекологів, анестезіологів, нефрологів, імунологів та інших.

Форум сертифіковано, тож у разі успішного проходження тестування, лікарі зможуть отримати сертифікат та 20 балів БПР!


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: безоплатний доступ до тестування за матеріалами форуму буде відкритий для користувачів, які зареєструються заздалегідь та підтвердять свою участь, натиснувши відповідну кнопку на сторінці форуму в день його проведення. 

Також для отримання доступу до тестування учасникам необхідно переглянути не менш як 60% відеоматеріалів форуму знаходячись на платформі (перегляди через YouTube не зараховуютьcя).

Зареєструйтесь на подію вже зараз, адже реєстрація відкрита до 8 грудня, 23:59!


Тестування з’явиться на платформі «Аксемедін» упродовж 10-12 робочих днів після завершення заходу.

*Програма знаходиться на стадії формування, тож стежте за анонсами платформи.

Схожі новини

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Шановна адміністраціє, викладачі та випускники - запрошуємо вас на урочисту подію, яка присвячена врученню дипломів випускникам медичного та стоматологічного...

День відкритих дверей ВПНЗ “Львівський медичний університет”

День відкритих дверей ВПНЗ “Львівський медичний університет”

ВПНЗ «Львівський медичний університет» запрошує Вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День відкритих дверей ВПНЗ "Львівський медичний університет" Час:...