Освітня програма 226 Фармація, промислова фармація

Провізор – це вища ланка фармацевтичної освіти.

Якщо ти хочеш бути одним з цих спеціалістів – ВПНЗ “Львівський медичний університет” чекає саме на тебе! Здобудь кваліфікацію магістра фармації саме з нами!

У ВПНЗ “Львівський медичний університет” для твого навчання створено навчальну аптеку для студентів, сучасно обладнані хімічні лабораторії та комп’ютерні класи. З нами ти навчатимешся у найкращих – від лабораторій до заводів з виробництва. Обирай денну або заочну форму навчання та крокуй до своєї майбутньої професії впевнено з ВПНЗ “Львівський медичний університет” !

Мета освітньої програми

Формування у здобувачів освіти здатності використовувати знання, уміння, навички та розуміння для вирішення задач діяльності провізора в галузі охорони здоров’я.


Забезпечення освіти з фундаментальних і прикладних наук та професійної підготовки шляхом набуття загальних та спеціальних компетентностей для здійснення професійної діяльності на відповідній посаді, включаючи здійснення фармацевтичної допомоги.

А також забезпечення гарантування безпечного та раціонального застосування лікарських засобів,  моніторинг ефективності фармакотерапії та /або побічної дії.

Готовність нести (або розділити) відповідальність за результати фармакотерапії, етапи виготовлення ліків, їх зберігання, контроль якості, доставку, дистрибуцію, просування, регулювання, забезпечення лікарськими засобами та іншими товарами аптечного асортименту з урахуванням сучасних міжнародних тенденцій, надання фармацевтичної опіки на засадах фармацевтичної етики та деонтології.

Можливості після закінчення програми

Після закінчення навчання за освітньою програмою 226 «Фармація, промислова фармація» спеціалізації «Фармація» фахівець має вступати на освітню програму післядипломної освіти, яка здійснюється відповідно до чинних нормативноправових вимог в залежності від сфери діяльності.

Крім того, він може виконувати професійну роботу за ДК 003:2010:

  • 23157 лаборант (фармація) (код КП – 3228);
  • 24427 провізор-інтерн (код КП – 3228).

Після підготовки в інтернатурі фахівець здатний виконувати зазначену в ДК 003:2010 професійну роботу і може займати відповідну первинну посаду:

  • 2224.2 провізор;
  • 2224.2 провізор-аналітик;
  • 2224.2 провізор-токсиколог;
  • 2224.2 провізор-гомеопат.

Команда програми

Гарант освітньої програми

Соронович Ігор Іванович

завідувач кафедри фармацевтичної хімії, фармакогнозії і ботаніки з
ресурствознавством лікарських рослин,  кандидат фармацевтичних наук, доцент

Член проектної групи

Пиріг Ігор Юрійович

завідувач кафедри хімії, кандидат хімічних наук, доцент

Член проектної групи

Байда Богдана Федорівна

завідувач кафедри організації та економіки фармації, технології
ліків та біофармації, кандидат економічних наук

Чому Львівський медичний інститут?

Міжнародна співпраця

Завдяки укладеним угодам наші студенти мають можливість проходити навчальні та виробничі практики у закордонних госпіталях та інших медичних установах.

Постійний науковий розвиток

До проведення наукових досліджень у закладі вищої освіти залучаються штатні викладачі, науковці і студенти, працівники інших організацій. 

Адаптований навчальний процес

Ми підтримуємо сучасні інформаційні технології , поруч з класичними методиками, даючи можливість кожному знайти потрібну для себе інформацію, продовжувати своє навчання як в умовах дистанційного навчання, так і офлайн.

Вдосконалення матеріально - технічної бази щороку

Ми працюємо над тим, аби щодня наші студенти відпрацьовували навички та вміння у достойних умовах та мали безліч можливостей під час навчального процесу.

ВПНЗ "Львівський медичний університет" з 2005 р. приймає участь в престижних міжнародних освітніх виставках та форумах.

Участь в таких виставках допомагає налагодженню тісної співпраці з українськими та закордонними партнерами, підвищує якість освіти за рахунок обміну освітніми технологіями.

Спілкування з професіоналами своєї справи

Професорсько – викладацький склад нашого закладу професійно та якісно знаходить підхід до кожного студента та допомагає з легкістю і впевненістю пройти увесь навчальний шлях.

Умови вступу

Рецензії роботодавців

Контакти

Напишіть нам

Як нас знайти

вул. В.Поліщука, 76
79018, м. Львів

Приймальня ректора:

(032) 239-37-06
(032) 239-37-05

Приймальня ректора (моб.):

(067) 673-55-64
(050) 315-97-15