Львівський медичний інститут поглиблює співпрацю з ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»

Вер 7, 2021

За дорученням генерального директора Львівського медичного інституту (ЛМІ https://medinstytut.lviv.ua/leadership/) к.м.н., доц. Гайдучка І.Г. 07.09.2021 на платформі Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» (ДП «Фармакопейний центр» http://sphu.org/farm-centr) – директор д.х.м., проф. О.І. Гризодуб, відбулася робоча зустріч з представником ЛМІ – д.ф.н., проф. Шаповаловим В.В. та завідувачкою кафедри медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) – д.ф.н., проф. Шаповалової В.О. щодо обговорення питань по організації, підготовки та проведення  ХVІІІ Мультидисциплінарної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація», яка відбудеться 18–19 листопада 2021 (реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №403 від 24.12.2020) https://medinstytut.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zaproshennya.pdf.

Як зазначила проф. Шаповалова В.О., інтеграція України до Європейського Союзу та поглиблена співпраця  із провідними фармацевтичними країнами потребує подальшого удосконалення законодавства, нормативно-правових актів та науково-методичних матеріалів у сфері охорони здоров’я та фармацевтичній галузі. У нелегкий час саме медичні і фармацевтичні працівники приймають виклик та залишаються в лікарнях і аптеках для забезпечення населення життєво необхідними препаратами для протидії поширення захворювання на COVID-19.

Саме на ДП «Фармакопейний центр», як відмітив проф. Гризодуб О.І., покладено місію, що спрямована на задоволення потреб суспільства в ланцюзі правовідносин «лікар-пацієнт-провізор» в ефективних, безпечних і якісних лікарських засобах. Вона полягає у сприянні встановленню в Україні європейських та інших сучасних міжнародних стандартів якості медикаментів та в інтеграції у світовий фармацевтичний ринок.

Разом з тим проф. Гризодуб О.І. зауважив що важливим є поглиблення співпраці з ЛМІ і те, що під час конференції наукові статті будуть опубліковані на сторінках 2-х сучасних журналів, а саме:

– «Актуальні проблеми медицини та фармації» (Україна, м. Львів  https://apmplmi.com/index.php/apmp);

– «SSP Modern Pharmacy and Medicine» (Естонія, м. Таллінн https://ssp.ee/index.php/mpm)

Разом з тим, проф. Шаповаловим В.В. під час узагальнення питань, що було обговорено під час підготовки до конференції відмітив, що відбувається оптимізація процесу щодо  співпраці з закладами охорони здоров’я, аптеками всіх форм власності та фармацевтичними заводами/підприємствами у всіх регіонах України. Це сприяє вивченню думок, пропозицій та зауважень по багатьом питанням, пов’язаним із обігом ліків та наданні своєчасної, сучасної і доступної медико-фармацевтичної допомоги та їх подальшому обговоренню на конференції.

07.09.2021

Схожі новини

Запрошуємо студентів та викладачів ЛМУ на соціально-психологічний тренінг «Емоційне вигорання: психологічні способи регуляції та саморегуляції»

Запрошуємо студентів та викладачів усіх факультетів ЛМУ насоціально-психологічний тренінг «Емоційне вигорання: психологічні способи регуляції та...