Львівський медичний інститут поглиблює співпрацю з ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»

Вер 7, 2021

За дорученням генерального директора Львівського медичного інституту (ЛМІ https://medinstytut.lviv.ua/leadership/) к.м.н., доц. Гайдучка І.Г. 07.09.2021 на платформі Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» (ДП «Фармакопейний центр» http://sphu.org/farm-centr) – директор д.х.м., проф. О.І. Гризодуб, відбулася робоча зустріч з представником ЛМІ – д.ф.н., проф. Шаповаловим В.В. та завідувачкою кафедри медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) – д.ф.н., проф. Шаповалової В.О. щодо обговорення питань по організації, підготовки та проведення  ХVІІІ Мультидисциплінарної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація», яка відбудеться 18–19 листопада 2021 (реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №403 від 24.12.2020) https://medinstytut.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/01/Zaproshennya.pdf.

Як зазначила проф. Шаповалова В.О., інтеграція України до Європейського Союзу та поглиблена співпраця  із провідними фармацевтичними країнами потребує подальшого удосконалення законодавства, нормативно-правових актів та науково-методичних матеріалів у сфері охорони здоров’я та фармацевтичній галузі. У нелегкий час саме медичні і фармацевтичні працівники приймають виклик та залишаються в лікарнях і аптеках для забезпечення населення життєво необхідними препаратами для протидії поширення захворювання на COVID-19.

Саме на ДП «Фармакопейний центр», як відмітив проф. Гризодуб О.І., покладено місію, що спрямована на задоволення потреб суспільства в ланцюзі правовідносин «лікар-пацієнт-провізор» в ефективних, безпечних і якісних лікарських засобах. Вона полягає у сприянні встановленню в Україні європейських та інших сучасних міжнародних стандартів якості медикаментів та в інтеграції у світовий фармацевтичний ринок.

Разом з тим проф. Гризодуб О.І. зауважив що важливим є поглиблення співпраці з ЛМІ і те, що під час конференції наукові статті будуть опубліковані на сторінках 2-х сучасних журналів, а саме:

– «Актуальні проблеми медицини та фармації» (Україна, м. Львів  https://apmplmi.com/index.php/apmp);

– «SSP Modern Pharmacy and Medicine» (Естонія, м. Таллінн https://ssp.ee/index.php/mpm)

Разом з тим, проф. Шаповаловим В.В. під час узагальнення питань, що було обговорено під час підготовки до конференції відмітив, що відбувається оптимізація процесу щодо  співпраці з закладами охорони здоров’я, аптеками всіх форм власності та фармацевтичними заводами/підприємствами у всіх регіонах України. Це сприяє вивченню думок, пропозицій та зауважень по багатьом питанням, пов’язаним із обігом ліків та наданні своєчасної, сучасної і доступної медико-фармацевтичної допомоги та їх подальшому обговоренню на конференції.

07.09.2021

Схожі новини

Львівський медичний інститут починає підвищуватирівень проєктної грамотності своїх працівників

Львівський медичний інститут починає підвищуватирівень проєктної грамотності своїх працівників

Зі стартом нового 2022 – 2023 навчального року у Львівському медичному інституті активізувалася діяльність Проєктного офісу. Директор структурного підрозділу...

Важливо! Про навчальний процес у Львівському медичному інституті

Важливо! Про навчальний процес у Львівському медичному інституті

Шановні учасники навчального процесу у Львівському медичному інституті! На основі рекомендацій Міністерства освіти і науки України  ( Лист МОН від 27.06.2022...

Запрошення на XIX Мультидисциплінарну науково-практичну конференцію «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, загальна, судова та клінічна фармація, фармакотерапія розладів здоров’я»

Запрошення на XIX Мультидисциплінарну науково-практичну конференцію «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, загальна, судова та клінічна фармація, фармакотерапія розладів здоров’я»

Організаційний комітет запрошує  прийняти участь у роботі XIX мультидисциплінарної науково-практичної конференції «Медичне та фармацевтичне право України:...

День відкритих дверей

День відкритих дверей

Бажаєш стати висококласним: стоматологом, лікарем, провізором, або реабілітологом? Зроби перший крок! Приходь 11 червня 2022 р. о 12.00 на День відкритих...