Привітання учасників ХVІІІ Мультидисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю “Медичне та фармацевтичне право України”

Лис 4, 2021

Генеральному директору ТзОВ «Львівський медичний інститут» к.м.н., доц. Гайдучок І.Г.
Заступнику генерального директора ТзОВ «Львівський медичний інститут» Солотва Я.І.
Ректору ТзОВ «Львівський медичний інститут» д.м.н., проф. Регеда М.С.
Проректору з навчальної роботи ТзОВ «Львівський медичний інститут» к.п.н., доц. Гуменюк О.М.
Проректору з наукової роботи ТзОВ «Львівський медичний інститут» д.м.н., проф. Федорову Ю.В.
Директор ДП «УНЦЯЛЗ» д. хім. н., проф. Гризодуб О. І.
Зав. каф. мед. та фар. права, загальної і клінічної фармації ХМАПО д.ф.н., проф. Шаповаловій В.О.
Директору ДП «ДНЦЛЗ», д. фарм. н., проф. Казарінову М. О.
Професору каф. мед. та фарм. права, заг. і клін. фармації ХМАПО, д.ф.н. Шаповалову Валентину В.

 

Шановні організатори та учасники ХVІІІ Мультидисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація»

(м. Львів – м. Харків 18-19.11.2021)

В умовах пандемії на КОВІД-19 завдяки самовідданості лікарів та провізорів нам вдалося успішно мобілізувати внутрішній клінічний, інноваційний та науковий потенціал вітчизняної сфери охорони здоров’я, сконцентруватися на пошуку нових підходів та високотехнологічних рішень щодо організації щеплення населення сучасними вакцинами, лікування хворих ефективними і безпечними лікарськими засобами за рахунок міждисциплінарної, міжгалузевої та фармакоекономічної взаємодії.

Створення міждисциплінарних зав’язків на платформі ХМАПО та ЛМІ за участю професорсько-викладацького складу шляхом підвищення рівня науково-теоретичної та практичної бази кафедр, що розташовані безпосередньо в закладах охорони здоров’я м. Харкова, стане логічним продовженням пошуку ефективних рішень, ключових завдань та викликів часу, що стоять перед системою підготовки та підвищення кваліфікації високо кваліфікованих кадрів у сфері охорони здоров’я та фармацевтичної галузі.

У рамках пленарного засідання конференції запропоновано лікарям, провізорам та науковцям розглянути проблеми, що потребують вирішення по наступним напрямкам, а саме:

1) Міждисциплінарні зв`язки медичного і фармацевтичного право у сфері в охороні здоров’я та фармацевтичної галузі в умовах карантину.

2) Державна фармакопея України. Аналітична хімія. Державний контроль за якістю, безпечністю, ефективністю і доступністю лікарських засобів.

3) Доказова фармація та доказова медицина: – Урядові програми, пілотні проекти (гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, бронхіальна астма, COVID-19); – Стоматологічна допомога; -Фармакокорекція ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів, онкологічних захворювань тощо; – Пільги на лікарські засоби (учасники і ветерани бойових дій, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, інваліди І та ІІ груп та ін. категорії); – Державна політика у сфері протидії наркотизації суспільства та доступність хворих до життєво необхідних медикаментів при лікуванні болю різного ґенезу та наданні паліативної та хоспісної допомоги; – Рідкісні (орфанні) хвороби (спінальна м’язова атрофія, муковисцидоз, мукополісахаридоз, тірозінемія, Гоше, Помпе, Фабрі, гіпофізарний нанізм, аутизм, гемофілія, рак, системні аутоімуні хвороби та ін.); – Державний фармаконагляд; – Контроль якості ліків (боротьба з фальсифікованими ЛЗ). – Безпека лікарських засобів (створення оригінальних ЛЗ, комбінованих ЛЗ, інноваційних ЛЗ, генеричних ЛЗ, доклінічні і клінічні випробування) відповідно до МКХ-10. – Побічні реакції ліків (реєстрація і перереєстрація ліків). – Адиктивні розлади здоров’я. – Безпечне самолікування. – Формулярна система України

Відмічу, що здійснення мультидисциплінарного підходу надає нам новий імпульс для розвитку освітніх програм, технологій та можливостей набуття широкого кола науково-практичних навичок лікаря-дослідника та провізора-дослідника.

На мій погляд саме ХVІІІ Мультидисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація» ‒ ефективний майданчик для діалогу лікарів провізорів, вчених та керівників закладів охорони здоров’я, аптечних мереж на фармацевтичних виробників ліків, спеціалістів і керівників сфери охорони здоров’я різних рівнів. Безперечно, конференція, незалежно від того, що Львівська область з 30.10.2021 увійшла у «червоний рівень епідемічної небезпеки» пройде в робочій, конструктивній обстановці направленої на обмін думками та пропозиціями.

Всім учасникам конференції бажаю плідної співпраці, яскравих ідей і приємного спілкування, щоб прийняті рекомендації та пропозиції були втілені у життя на посилення блага, тривалості життя і здоров’я українського народу.

З повагою,

в.о. ректора Харківської медичної академії післядипломної освіти

д.м.н., проф. Карпенко В.Г.

03.11.2021 № 01-10/2022

Схожі новини

Студентам медичного факультету! Запрошуємо на лекцію “Форми, можливості психологічної підтримки студентів в університеті: обмін думками й формулювання пропозицій”

Студентам медичного факультету! Запрошуємо на лекцію “Форми, можливості психологічної підтримки студентів в університеті: обмін думками й формулювання пропозицій”

Студентам медичного факультету ВПНЗ "Львівський медичний університет"!Раді запросити вас на лекцію "Форми, можливості психологічної підтримки студентів в...

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної онлайн-конференції«ЛІДЕРСТВО І ОБДАРОВАНІСТЬ: СУЧАСНИЙ НАУКОВИЙ ДИСКУРС І ОСВІТНЯ ПРАКТИКА»,14–17 лютого 2024 року

Організатори заходу:- Національна академія педагогічних наук України- Інститут обдарованої дитини НАПН України- Інститут соціальної та політичної психології...