І Всеукраїнський теоретико– практичний семінар для студентського самоврядування

Кві 25, 2016

22-23 квітня 2016 р. відбувся І Всеукраїнський теоретико– практичний семінар для студентського самоврядування на тему : «Вдосконалення лідерських якостей, кожен з нас – лідер»
Були присутні студенти з м. Києва, Харкова, Кременчука, Одеси та студенти Львівських навчальних закладів, які показали свої високі лідерські якості та бажання все більше розвиватися і наполегливо йти до поставленої мети та перемоги.
Для проведення тренінгів були запрошені :
Андрій Петрович Бутенко – проректор з навчально – виховної роботи Європейського університету;
Ярослав Федоренко – заступник голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Всеукраїнська асамблея молоді»;
Кирил Щербика – бізнес-третер, коуч, тренер з особистісного розвитку;
Сергій Ковач – тренер з ораторського мистецтва, лідерства у спілкуванні, фахівець з вербальної та невербальної комунікацій, майстер школи розвитку SPE, співзасновник та ведучий клубу Ораторства та Лідерства.
Яна Марісова – бізнес – тренер.
Василь Кашуба – викладач військово -медичної підготовки та медицини катастроф, тактичної медицини медичного коледжу «Монада», голова молодіжного крила західного регіону України ВГО ім. М. І. Пирогова Військова медицина України, голова військово-патріотичного клубу «Військовий медик» інструктор з тактичної медицини.
По закінченні семінару для учасників від організаторів була проведена культурно – розважальна програма по історичних пам’ятниках та славних місцях міста Лева.
Щиро дякуємо Гайдучку Ігору Григоровичу, Регеді Михайлу Степановичу, Гуменюк Ользі Михайлівні, Гороховській Олені Михайлівні, Самокіш Ірині Борисівні, Семененко Оксані та деканам: Пиндус Тетяні Олексіївні, Ковалишин Орисі Анатолівні та Сороновичу Ігору Івановичу за підтримку та допомогу в проведенні теоретико – практичного семінару, який вперше відбувся в нашому навчальному закладі і по закінченню якого учасники отримали незабутні враження, нові знання, емоції та залишили хороші і прекрасні відгуки, з надією знову побувати на нашому семінарі.

Схожі новини

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Шановна адміністраціє, викладачі та випускники - запрошуємо вас на урочисту подію, яка присвячена врученню дипломів випускникам медичного та стоматологічного...

Екскурсія у головній лабораторії «Синево»

Екскурсія у головній лабораторії «Синево»

5 травня студенти 4 курсу фармацевтичного факультету, на чолі з Грицан Валентиною Ігорівною, асистентом кафедри фармацевтичної хімії, фармакогнозії і ботаніки...