Стоматологічний факультет

 

 

Декан факультету

Пиндус Тетяна Олексіївна

доктор медичних наук, професор, академік Української академії наук

Вища кваліфікаційна категорія, член Асоціації стоматологів України, Асоціації ортодонтів України, Slovenskej komory zubných lekárov, член правління Асоціації ортодонтів Львівщини.

вул. В.Поліщука, 76
  1 поверх, 110 кабінет
79018, м. Львів
032 239 37 04
096 58 06 807

✨Day with histology✨ або як проходять пари з гістології у нашому Вищому приватному навчальному закладі “Львівський медичний університет” разом з студентами 1 курсу 1 групи стоматологічного факультет
Тема заняття: «Поняття про тканини. Класифікація тканин. Епітеліальні тканини. Залози»
Викладачка: Тетяна ПАВЛІВ
#стоматологія#студенти#навчання#гістологія

Студенти 4 курсу 1 групи стоматологічного факультету на практичному занятті з навчальної дисципліни «Ортодонтія» на тему: «Сагітальні аномалії прикусу. Дистальний прикус. Етіологія, патогенез, профілактика. Клініка та діагностика». Студенти проводили аналіз бічної телерентгенографії пацієнта з відповідною до тематики заняття аномалією прикусу, робили заключення щодо росту та розвитку кісток лицевого скелету на основі отриманих даних обстеження. Аналізуючи результат компʼютерної томографії, оцінювали стан твердих тканин зубо-щелепної системи для точної та повної діагностики ортодонтичних пацієнтів. Також студенти проводили зовнішньо- та внутрішньоротовий огляд пацієнта в клінічному кабінеті. Викладачка Ірина ДОРОШ, PhD

Заняття з хірургічної стоматології зі студентами 3 курсу 3 групи стоматологічного факультету.
Викладач доцент Винарчук-Патерега Віра Василівна.
Вивчення теми провідникового периферичного знеболення щелеп.
На початку заняття студенти повторили інервацію щелепно-лицевої ділянки.
Внутрішньоротові та зовнішньоротові методики анестезій відпрацювали на фантомі.
Разом із викладачем проводили імітацію анестезій у своїх одногрупників.
Проводили обстеження пацієнта.
Наприкінці заняття розібрали можливі ускладнення анестезій.
Присутній завідувач кафедри доцент Бунь Юрій Миколайович розповів про ускладнення анестезій зі своєї практичної роботи.

Практичне заняття з ортопедичної стоматології.
Студенти 3-го курсу 2-ї групи ВПНЗ “Львівського медичного університету” на практичному занятті з ортопедичної стоматології ОК 2.
Додаткові (спеціальні) методи обстеження. Попередній та остаточний діагноз. Використання даних КТ у ортопедичній стоматології. Цифрова діагностика.
Студенти працювали із сучасним 3D сканером 3Shape, дізнались про новітні методи діагностики та про цифрову стоматологію. Розібрали кілька клінічних кейсів в цифровому протоколі. Відпрацювали практичні навички зняття відбитків за допомогою С-силікону та А-силікону. Проводили аналіз прикусу в цифрових програмах. Студенти працювали як лікарі, та як асистенти стоматолога, допомагали один одному як команда.
Проводив заняття асистент кафедри ортопедичної стоматології Остап ТРУСКАВЕЦЬКИЙ.

Практичне заняття з ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ.
Студенти 5 курсу 3 групи стоматологічного факультету на практичному занятті з хірургічної стоматології.
ОК 15. Біологічні основи стоматологічної імплантації: Види імплантатів. Показання, протипоказання, забезпечення. Хірургічний етап стоматологічної імплантації. Результати, ускладнення стоматологічної імплантації, обстеження та їх лікування.
Студенти на практичному занятті аналізували компʼютерні томографії та ортопантомограми пацієнтів, складали план лікування. Ознайомилися з інструментарієм для стоматологічної імплантації. Також студенти провели огляд пацієнта після оперативного втручання.
Проводила практичне заняття асистентка кафедри хірургічної стоматології Соломія СОРОКА
Завідувач кафедри – доцент Юрій БУНЬ

Хто ми?

Викладачі профільних дисциплін  – практикуючі лікарі стоматологи Львова, які проводять заняття керуючись сучасним світовими напрацюваннями та досягненнями, постійно підвищують свою кваліфікацію на наукових конференціях та практичних майстер класах та семінарах, ділячись своїм досвідом та напрацюваннями зі студентами.

Факультет розвивається та збільшується щороку разом з інститутом, відкриваються нові навчальні корпуси, які містять новітні лабораторії та навчальні кімнати.

Наша історія

У 2009 році відбувся перший випуск лікарів-стоматологів. За роки свого існування стоматологічний факультет випустив більше  700 фахівців-стоматологів, які плідно працюють як на теренах України, так і в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя. Випускники стоматологічного факультету по закінченню навчання отримують диплом міжнародного взірця, який засвідчує отримання ними вищої освіти за спеціальністю «Стоматологія».

На сьогодні стоматологічний факультет має висококваліфіковані кадри, спроможні професійно розв’язувати сучасні проблеми в галузі медичних та стоматологічних дисциплін, здійснювати підготовку фахівців із високим науковим та практичним рівнем.

На стоматологічному факультеті проводять підготовку фахівців здобувачів вищої освіти лікарів-стоматологів загальної кваліфікації за спеціальностю 221 Стоматологія (магістр)

Відгуки про нас

Навчання пройдено на хорошому рівні, високоякісі практичні і теоретичні заняття Стоматологічний факультет випустив не один десяток хороших спеціалістів. Хоч ЛМІ не має столітньої історії, але зібрав дуже важливий елемент згуртовану команду спеціалістів, де всі знаходяться на своєму місці, та завжди готові допомогти.

Орос Михайло, “VIP сімейна стоматологія”, лікар – стоматолог

Дуже задоволений навчальним процесом, колектив викладачів-професіоналів поміг отримати максимальний рівень практичних навичок і теоретичних знань для подальшої роботи лікарем стоматологом.

Бородач Назар, Poprad. Клініка Orthorem s.r.o., лікар – стоматолог

З теплотою згадую навчання на стоматологічному факультеті ЛМІ! Висококваліфіковані і в міру вимогливі викладачі , які намагались донести інформацію кожному студенту.Отримані знання допомагають мені в моїй роботі і зараз.

Косован Анна, NDT practice, м.Львів

Новини

Співчуття нашій колезі, секретарю фармацевтичного факультету Краглік Нелі Степанівні з приводу смерті батька п. Степана Петровича Бойко

Співчуття нашій колезі, секретарю фармацевтичного факультету Краглік Нелі Степанівні з приводу смерті батька п. Степана Петровича Бойко

Колектив Вищого приватного навчального закладу "Львівський медичний університет" висловлює щирі співчуття нашій колезі, секретарю фармацевтичного факультету...