Стоматологічний факультет

 

 

Декан факультету

Пиндус Тетяна Олексіївна

доктор медичних наук, професор, академік Української академії наук

Вища кваліфікаційна категорія, член Асоціації стоматологів України, Асоціації ортодонтів України, Slovenskej komory zubných lekárov, член правління Асоціації ортодонтів Львівщини.

вул. В.Поліщука, 76
  1 поверх, 110 кабінет
79018, м. Львів
032 239 37 04
096 58 06 807

Хто ми?

Викладачі профільних дисциплін  – практикуючі лікарі стоматологи Львова, які проводять заняття керуючись сучасним світовими напрацюваннями та досягненнями, постійно підвищують свою кваліфікацію на наукових конференціях та практичних майстер класах та семінарах, ділячись своїм досвідом та напрацюваннями зі студентами.

Факультет розвивається та збільшується щороку разом з інститутом, відкриваються нові навчальні корпуси, які містять новітні лабораторії та навчальні кімнати.

Наша історія

У 2009 році відбувся перший випуск лікарів-стоматологів. За роки свого існування стоматологічний факультет випустив більше  700 фахівців-стоматологів, які плідно працюють як на теренах України, так і в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя. Випускники стоматологічного факультету по закінченню навчання отримують диплом міжнародного взірця, який засвідчує отримання ними вищої освіти за спеціальністю «Стоматологія».

На сьогодні стоматологічний факультет має висококваліфіковані кадри, спроможні професійно розв’язувати сучасні проблеми в галузі медичних та стоматологічних дисциплін, здійснювати підготовку фахівців із високим науковим та практичним рівнем.

На стоматологічному факультеті проводять підготовку фахівців здобувачів вищої освіти лікарів-стоматологів загальної кваліфікації за спеціальностю 221 Стоматологія (магістр)

Відгуки про нас

Навчання пройдено на хорошому рівні, високоякісі практичні і теоретичні заняття Стоматологічний факультет випустив не один десяток хороших спеціалістів. Хоч ЛМІ не має столітньої історії, але зібрав дуже важливий елемент згуртовану команду спеціалістів, де всі знаходяться на своєму місці, та завжди готові допомогти.

Орос Михайло, “VIP сімейна стоматологія”, лікар – стоматолог

Дуже задоволений навчальним процесом, колектив викладачів-професіоналів поміг отримати максимальний рівень практичних навичок і теоретичних знань для подальшої роботи лікарем стоматологом.

Бородач Назар, Poprad. Клініка Orthorem s.r.o., лікар – стоматолог

З теплотою згадую навчання на стоматологічному факультеті ЛМІ! Висококваліфіковані і в міру вимогливі викладачі , які намагались донести інформацію кожному студенту.Отримані знання допомагають мені в моїй роботі і зараз.

Косован Анна, NDT practice, м.Львів

Новини

Про початок та особливості освітнього процесуу 2023 – 2024 навчальному роціу Львівському медичному університеті

Про початок та особливості освітнього процесуу 2023 – 2024 навчальному роціу Львівському медичному університеті

1.Розпочати освітній процес денної форми навчання у 2023 - 2024 н.р. з04.09.23 р. (онлайн), у зв’язку з начиткою лекцій. З 01.10.2023 р....

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Запрошуємо на церемонію вручення дипломів випускникам 2023 року

Шановна адміністраціє, викладачі та випускники - запрошуємо вас на урочисту подію, яка присвячена врученню дипломів випускникам медичного та стоматологічного...