Відділ практики

Штат відділу

Завідувач відділом практики

Онищук Юлія Петрівна

Завідувач відділом практики Львівського медичного інституту, асистент кафедри педіатрії та соціальної медицини, економіки та ООЗ з курсом охорони праці та БЖД викладач вищої категорії і викладач-методист, Відмінник освіти України, двічі кавалер ордена «За розбудову освіти України» нагороджена грамотами , двічі нагороджена медаллю Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності , грамотами Львівської обласної Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації , грамотами Головного управління охорони здоров’я ЛОДА України. Автор численних наукових праць.

Помічник завідувача відділу практики

Храбко Мар’яна Іванівна

кандидат біологічних наук

Положення про відділ практики

Положення про практику

Інформаційний центр 

Графіки практик

l

Методичні рекомендації

0

Перелік баз практик

Z

Договори

Міжнародні угоди

w

ВІдгуки з баз практик

Відгуки студентів про бази практик

Баз практик

Студентів щорічно

Позитивних відгуків щорічно

“З а період проходження виробничої лікарської практики за кордоном, я зрозумів, що сучасний європейський лікар – це сумлінний, надійний, відповідальний, цілеспрямований спеціаліст. Тому всю доручену роботу я виконував старанно.  Керівники моєї практики були доброзичливими, толерантними та допомагали в усьому, чого не розумів. Я дуже старався опановувати нові знання, щоб бути корисним на місці. Треба відзначити, що значна увага приділялася проходженню інструктажів з техніки безпеки, які дозволяють швидко орієнтуватись та правильно діяти в складних ситуаціях. В цілому практика пройшла успішно та була корисною для мене.”

Роман Шимечко, VI курс медичного факультету,  клініка Szpital Bielański, м.Варшава, Республіка Польща

“Практика була дуже цікавою і різноплановою. Я більш детально познайомилась із роботою сімейних лікарів, вивчила особливості їхньої роботи в умовах втілення в охорону здоров’я вимог медичної реформи.
Колектив лікарів,з якими я співпрацювала,був надзвичайно кваліфікований і толерантний до студентів, які надокучали їм масою запитань. Терпеливо пояснюючи всі аспекти поліклінічної справи, дільничні лікарі постійно залучали нас до роботи,знайомили з комп’ютерним забезпеченням системи надання медичних послуг.
Я дуууууже вдячна інституту за таку фахову організацію практики студентів, яка не є формальною, а корисною і дієвою.”

Несторак Олександра, VІ курс медичного факультету, КНП « 3-я міська клінічна лікарня м. Львова».

“В аптеці для нас,практикантів був створений дуже приємне середовище. Усі фахівці установи добре і уважно ставились до нас, всіляко сприяли  повноцінному виконанню вимог програми практики.
Я дуже задоволена організацією практики і рада що обрала серед усіх баз саме цю.”

Журавчак Діана, VІ курс фармацевтичного факультету
ЗФН,  КП ЛОР «Міжлікарняна аптека № 272» м.Львова.

“Під час навчання на 4-му курсі, в 2019/2020 році, я проходив виробничу лікарську практику з хірургічної стоматології. Я дуже задоволений якістю організації проходження практики, багато чого навчився і побачив як працюють справжні спеціалісти. Окрему подяку хочу висловити високому спеціалісту своєї справи, яка дуже багато чому мене навчила, Федорів Ользі Тимофіївні. Всі лікарі, з якими практиканти контактували, були привітні, все доступно пояснювали, показували,
та уважно контролювали наші практичні навички.”

Коцюмбас Юрій, V курс стоматологічного факультету,  відділення щелепно-лицевої хірургії та стоматології КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня»