Відділ практики

Завідувач відділу практики

Храбко Мар’яна Іванівна

кандидат біологічних наук

Положення про відділ практики

Положення про практику

Інформаційний центр 

Графіки практик

l

Методичні рекомендації

0

Перелік баз практик

Z

Договори

Міжнародні угоди

w

ВІдгуки з баз практик

Відгуки студентів про бази практик

Баз практик

Студентів щорічно

Позитивних відгуків щорічно

“З а період проходження виробничої лікарської практики за кордоном, я зрозумів, що сучасний європейський лікар – це сумлінний, надійний, відповідальний, цілеспрямований спеціаліст. Тому всю доручену роботу я виконував старанно.  Керівники моєї практики були доброзичливими, толерантними та допомагали в усьому, чого не розумів. Я дуже старався опановувати нові знання, щоб бути корисним на місці. Треба відзначити, що значна увага приділялася проходженню інструктажів з техніки безпеки, які дозволяють швидко орієнтуватись та правильно діяти в складних ситуаціях. В цілому практика пройшла успішно та була корисною для мене.”

Роман Шимечко, VI курс медичного факультету,  клініка Szpital Bielański, м.Варшава, Республіка Польща

“Практика була дуже цікавою і різноплановою. Я більш детально познайомилась із роботою сімейних лікарів, вивчила особливості їхньої роботи в умовах втілення в охорону здоров’я вимог медичної реформи.
Колектив лікарів,з якими я співпрацювала,був надзвичайно кваліфікований і толерантний до студентів, які надокучали їм масою запитань. Терпеливо пояснюючи всі аспекти поліклінічної справи, дільничні лікарі постійно залучали нас до роботи,знайомили з комп’ютерним забезпеченням системи надання медичних послуг.
Я дуууууже вдячна інституту за таку фахову організацію практики студентів, яка не є формальною, а корисною і дієвою.”

Несторак Олександра, VІ курс медичного факультету, КНП « 3-я міська клінічна лікарня м. Львова».

“В аптеці для нас,практикантів був створений дуже приємне середовище. Усі фахівці установи добре і уважно ставились до нас, всіляко сприяли  повноцінному виконанню вимог програми практики.
Я дуже задоволена організацією практики і рада що обрала серед усіх баз саме цю.”

Журавчак Діана, VІ курс фармацевтичного факультету
ЗФН,  КП ЛОР «Міжлікарняна аптека № 272» м.Львова.

“Під час навчання на 4-му курсі, в 2019/2020 році, я проходив виробничу лікарську практику з хірургічної стоматології. Я дуже задоволений якістю організації проходження практики, багато чого навчився і побачив як працюють справжні спеціалісти. Окрему подяку хочу висловити високому спеціалісту своєї справи, яка дуже багато чому мене навчила, Федорів Ользі Тимофіївні. Всі лікарі, з якими практиканти контактували, були привітні, все доступно пояснювали, показували,
та уважно контролювали наші практичні навички.”

Коцюмбас Юрій, V курс стоматологічного факультету,  відділення щелепно-лицевої хірургії та стоматології КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня»