ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ ЩОДО АКРЕДИТАЦІЇ ОПП “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ” ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Лют 1, 2024

У ВПНЗ “ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ з 06 по 08 лютого 2024 року проходитиме акредитаційна експертиза ОПП із використанням технічних засобів відеозв’язку за спеціальністю 227 «Фізична терапія , ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Програма проведення акредитаційної експертизи

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на відкриту зустріч з експертною групою у зазначений час за відповідним лінком.
Мета зустрічі – спілкування з усіма зацікавленими особами в процесі акредитації освітньої програми. Під час зустрічі ви матимете можливість висловити свої думки, щодо освітньої програми, що акредитується.

Відкрита зустріч з експертною групою: ID 42289 Вищий приватний навчальний заклад “Львівський медичний університет”, ОП “Фізична терапія, ерготерапія”
Час: 06 лютого 2024 17:00 – 17:30

Схожі новини

Науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у воркшопі, який відбувся 13 грудня 2023 р. і на якому були представлені навчальні дисципліни з ерготерапії — «Професійне мислення ерготерапевта» та «Ерготерапія для осіб з травмами війни»

Безмежно вдячні організаторам Українське товариство ерготерапевтів , спікерам, робочим групам із розробки дисциплін за чудову можливість дізнатися більше про...

У Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного аналізаторів.»

У Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного аналізаторів.»

4 жовтня 2023 року у Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного...