Волонтерська діяльність

Бер 18, 2022

Збираємо, сортуємо, відправляємо!

Освітянська спільнота Львівського медінституту та медколеджу “Монади” в ці нелегкі часи для нашої держави часи об’єдналася та активно здійснює волонтерську діяльність. Так, наші сучасні аудиторії в одному з навчальних корпусів стали справжнім гуманітарним хабом для прийому та сортування гуманітарної допомоги від наших міжнародних партнерів та справжніх друзів з італійського фонду Hope Onlus, за підтримки Консульства України в Італії та Профспілкового товариства мігрантів України в Італії, Міжнародного Червоного Хреста, Польщі та Португалії. Сердечно дякуємо Вам, друзі! Організатор, ідейний керівник нашої гуманітарної місії – проректор з розвитку освіти та інновацій, доктор медичних наук, старший дослідник ЛМІ Фурдичко Любомир Орестович.

Уся гуманітарна допомога (продукти, медикаменти) буде направлена в Київ, Ірпінь, Вишгород, Бучу, Бровари, Житомир в лікарні, військові частини та гуманітарні штаби.

Разом до перемоги! Слава Україні!

Схожі новини

Відбулася чергова онлайн зустріч з Президентом торгівельно-промислової палати доктором Рікардо Феретті

15 січня 2024 року відбулася чергова онлайн зустріч з Президентом торгівельно-промислової палати доктором Рікардо Феретті і проректором з міжнародних звʼязків...