Вітаємо колектив ВПНЗ “ЛЬвівський медичний університет” з отриманням Гран-прі “Вища освіта України”

Бер 30, 2024

27-29 березня 2024 року відбулася Пʼятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.

Організувала й провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Баженков Євген Володимирович.

Виставка «Сучасні заклади освіти» об’єднала широку освітню і наукову громадськість задля демонстрації власних досягнень і напрацювань, нових підходів у застосуванні цифрових технологій, у забезпеченні медійної грамотності, обміну досвідом, пошуку дієвих рішень щодо розвитку освіти й науки в умовах глобалізаційних викликів, обговорення нагальних питань реформування освіти. Цьогорічна виставка – це про незламність освіти, непохитність українців у захисті України й про поступальний розвиток на шляху розбудови європейської України!
Виставка представила 485 учасників з різних куточків України та а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

За результатами виставкових конкурсів Львівський медичний університет нагороджено дипломом Гран-прі “Вища освіта України” та дипломом “За презентацію досягнень, активну участь і значний внесок у розвиток сфери освіти й науки України”. Подякою за вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток освітнього і наукового потенціалу закладу освіти відзначені генеральний директор ВПНЗ “Львівський медичний університет” – д.мед.н., професор Ігор Гайдучок та ректор – професор, академік АНВШ України Михайло Регеда.

Вітаємо з нагородами!

Схожі новини

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ ЩОДО АКРЕДИТАЦІЇ ОПП “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ” ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

У ВПНЗ "ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ " з 06 по 08 лютого 2024 року проходитиме акредитаційна експертиза ОПП із використанням технічних засобів відеозв’язку...

Науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у воркшопі, який відбувся 13 грудня 2023 р. і на якому були представлені навчальні дисципліни з ерготерапії — «Професійне мислення ерготерапевта» та «Ерготерапія для осіб з травмами війни»

Безмежно вдячні організаторам Українське товариство ерготерапевтів , спікерам, робочим групам із розробки дисциплін за чудову можливість дізнатися більше про...

У Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного аналізаторів.»

У Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного аналізаторів.»

4 жовтня 2023 року у Львівському медичному університеті відбулася лекція на тему : «Фізіологія, фізичні методи реабілітації слухового і вестибулярного...