Забіг «Здоровий лікар – здорова нація»

Чер 16, 2019

Львівський медичний інститут – за здоровий спосіб життя!
Академік Микола Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».
Викладачі та студенти Львівського медичного інституту завжди підтримують щорічні спортивні заходи, які проводяться у Львові.
Сьогодні ми радо підтримали Шостий щорічний забіг «Здоровий лікар – здорова нація» до Дня медичного працівника, який пройшов у Львові в Стрийському парку. Організатор забігу – Українське лікарське товариство у Львові.
Цьогоріч у забігу приймали участь: помічник ректора з виховної роботи О. М. Гороховська, асистент кафедри гігієни та соціальної медицини, економіки та ООЗ з курсом охорони праці та БЖД В. І. Грицан, студенти медичного факультету: Бурса Юрій, Пилипчук Владислав, Іваночко Ігор, Гарук Дмитро, Міша Попик. Дистанції, запропоновані цього року: 2, 5 км., а також 100 м – для найменших учасників віком до 7 років. В. І. Грицан бігла 2 та 5 км, а всі наші хлопці – 2 км.
Наші переможці в дистанції 2 км.:
Пилипчук Владислав – 2 місце,
Грицан Валентина Ігорівна – 3 місце,
Іваночко Ігор – 3 місце.
Сердечно вітаємо наших спортсменів!
Крім пробігу, відбувся дуже цікавий майстер-клас від служби Швидкої допомоги.
Підтримати наших спортсменів-бігунів прийшли їх сім’ї. Так, Олену Михайлівну Гороховську прийшов підтримати онук Сашко, який пробіг дистанцію для самих молодших = 100 м., а нашого студента Дмитра Гарука підтримували жінка та дитина.
Ми щиро дякуємо Українському лікарському товариству у Львові, та особисто голові УЛТ пану Олегу Дуді, та сподіваємось на подальшу співпрацю. Разом – до перемоги!
М. Львів. Фото Катерина Птаха.

Схожі новини

Дев’ять заходів до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи, до яких вам захочеться долучитися

Дев’ять заходів до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи, до яких вам захочеться долучитися

За матеріалами Освіторія Вже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це проблема, що торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. А ще це...

Участь у Всеукраїнському опитуванні “Ціннісні орієнтири українського студентства”

Участь у Всеукраїнському опитуванні “Ціннісні орієнтири українського студентства”

Сьогодні студенти Львівського медичного інституту взяли участь у всеукраїнському опитуванні "Ціннісні орієнтири українського студентства". Дослідження та...