Запрошення та програма ХVІІІ Мультидисциплінарної міжнародної науково-практичної конференції «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація»

Лис 16, 2021

Міністерство охорони здоров’я України
Національна академія медичних наук України
Харківська медична академія післядипломної освіти
Кафедра медичного та фармацевтичного права, загальної і клінічної фармації
ТзОВ «Львівський медичний інститут»
Львівський медичний фаховий коледж «Монада»
Львівський медичний фаховий коледж «Медик»
ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»
ДП «Державний Науковий Центр лікарських засобів і медичної продукції»
Київський Міжнародний університет
Кафедра управління якістю, стандартизації та безпеки лікарських засобів
Адвокатське об’єднання «Апофеоз»
Громадська організація «Асоціація Медичне та фармацевтичне право»

ПРОГРАМА
ХVІІІ Мультидисциплінарної міжнародної
науково-практичної конференції «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія, фармацевтичний аналіз та фармакологія ліків, судова фармація»
(реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ від 24.12.2020 р № 403.)

18-19 листопада 2021 р.

Відповідно до пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС (протокол №29 від 27.10.2021 року) на всій території Львівської області встановлюється з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку із встановленням у м. Львів з 30.09.2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 до програми конференції внесено зміни щодо організації роботи конференції.

Захід відбудеться в онлайн форматі з використанням платформи Google Meet.
Всі учасники конференції своєчасно отримають запрошення для підключення до Google Meet.

Для підключення до конференції, учасникам потрібно буде 19.11.2021 року о 10.00 перейти за посиланням: https://meet.google.com/ooi-gqba-qkc 
Також можливе приєднання за допомогою дзвінка з мобільного телефону (для учасників, у яких не буду доступу до Інтернету).

Список країн та шлюзів за посиланням: https://tel.meet/ooi-gqba-qkc?pin=3114789507404 

Схожі новини

Запрошуємо студентів та викладачів ЛМУ на соціально-психологічний тренінг «Емоційне вигорання: психологічні способи регуляції та саморегуляції»

Запрошуємо студентів та викладачів усіх факультетів ЛМУ насоціально-психологічний тренінг «Емоційне вигорання: психологічні способи регуляції та...