3 Березня – Всесвітній День Слуху!

Бер 3, 2024

Здоров`я слуху – це не лише здатність чути, а й здатність розуміти та сприймати звуки навколишнього світу. За даними ВООЗ, до 2050 року майже 2,5 млрд людей матимуть певний ступінь втрати слуху, і щонайменше 700 млн людей — або ж кожний 10-й мешканець Землі — потребуватимуть реабілітації слуху. Вчасна діагностика є основною запорукою успішного лікування, яке повинно проводитись в перші кілька днів втрати слуху.

В рамках комплексу заходів до Всесвітнього Дня Слуху у м. Львів 28 лютого
професором, д.мед.н., зав. кафедри хірургії №1 Львівського медичного
університету, експертом МОЗ України за напрямом ”Отоларингологія. Дитяча отоларингологія. Сурдологія” проведений семінар-тренінг «Гостра втрата слуху та респіраторні захворювання: чому про це треба знати лікарю-практику?». Мета семінару – впровадження сучасних методів діагностики та патогенетично обгрунтованого лікування гострої втрати слуху. В семінарі прийняли участь провідні отоларингологи та лікарі первинної ланки м. Львова.

Схожі новини

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Співчуття завідувачу кафедри хірургічної стоматології,к. мед. н., доценту Юрію Миколайовичу Буню у зв’язку з втратою його батька.

Керівництво та колектив Вищого навчального закладу "Львівський медичний університет" щиро висловлюють свої глибокі співчуття завідувачу кафедри хірургічної...