Роботи Федорова Юрія Володимировича

Доцільність

Історія релігій, яка описана у Біблії, Торі, Корані, єгипетській Книзі виходу до світла, Ведах індуїзму, Трипітаці буддизму, Книзі настанов Конфуція – це пов’язана з Богом історія людства. Це жива традиція, яка повинна продовжуватись, поки людство існує. Тому кожен з семи мільярдів людей повинен свідчити про роль випадку і дива в своєму житті, повинен свідчити про присутність Бога.

Читати українською

Read in english

Нариси з медичної теології

Всесвіт – це «нейронна» сітка, що складається з «розумних» галактик з «розумними» планетами, які є матеріальною основою Вселенської Божої Свідомості. Тому наша свідома Душа, як частинка цієї Свідомості, не вмирає. Природі це невигідно, тому що свідомість — вершина її еволюції, вершина творчості Бога.

Читати українською

Про автора

Федоров Юрій Володимирович

Доктор медичних наук, професор кафедри терапії № 1 та медичної діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри внутрішніх хвороб №1 Львівського медичного інституту, Заслужений працівник освіти України.

Пройшов навчання з кардіології та електрокардіостимуляціїї у Всесоюзному центрі хірургічного лікування порушень ритму серця (Литва, м. Каунас), Інституті серцево-судинної хірургії ім. О.М. Бакулєва, по закінченні якого захистив кандидатську дисертацію — керівники: академік АМН України Даниленко М.В., академік АМН Литви Бредикіс Ю.Ю.

У 2004 році захистив докторську дисертацію з кардіології.

Автор більше 150 наукових публікацій, включаючи монографії, рацпропозиції, патенти на винахід.

Працює в галузі кардіології та імунології, розробляє нові наукові напрямки в імунокардіології, психонейроімунології, трансперсональній психології.

Друге доповнене та перероблене видання книги «Доцільність», книги «Хелпери», «Антигравітація» узагальнюють основні досягнення, визначають нові пріоритети науки і медицини, розширюють межі наукового пошуку. У цих книгах представлені реальні докази існування усвідомленої Душі, яка може подорожувати в просторі і часі. Існування Душі є доказом існування трансцендентного Бога — основи цієї Душі.

{

Вічне ми можемо вивчати вічно

Зворотній зв’язок

Зверніться до автора з наданням рецензії на книгу чи коментарями

Напишіть автору

Loading